لوله گلخانه ای سبک

لوله گالوانیزه سبک گلخانه ای

5/5 - (4 امتیاز)

لوله گالوانیزه سبک گلخانه ای لوله گالوانیزه سبک یا لوله گالوانیزه صنعتی، لوله‌ای سبک و صنعتی است که بمنظور افزایش مقاومت آن نسبت به خوردگی جداره‌های داخلی و خارجی آن با فلز روی پوشش داده شده.

لیست قیمت لوله گالوانیزه سبک گلخانه ای 6 متری – فروش انواع لوله گالوانیزه سبک مخصوص ساخت گلخانه-فروشگاه لوله-فروشنده انواع لوله.

لوله گالوانیزه سبک گلخانه ای

لوله گالوانیزه سبک در واقع همان لوله مبلی یا سبک است که فرآیند گالوانیزاسیون روی آن انجام شده. این  فرآیند پوشش‌دهی به دو روش گالوانیزاسیون گرم و گالوانیزاسیون سرد انجام می‌شود.

جهت خرید لوله گلخانه با شماره تلفن 02149986000 تماس حاصل فرمایید – کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تماس شما هستند.

گالوانیزاسیون گرم :

در این روش “فلز روی” را ذوب کرده و لوله را در آن فرو میبرند تا سطح داخل و خارج لوله کاملا به “روی” آغشته شود. این روش کمی گرانتر است ولی کیفیت، دوام و مقاومت در برابر خوردگی بسیار بالایی دارد.

گالوانیزاسیون سرد:

در این روش با استفاده از جریان الکتریسیته و مایع الکترولیت، یک لایه فلز “روی” بر روی لوله نشانده می‌شود. این روش ارزانتر است ولی کیفیت گالوانیزاسیون گرم را ندارد .

 

 

 

روند خرید لوله گلهانه از آهن شهر چگونه است؟

شما میتوانید لوله مورد نظر را انتخاب و با کارشنان فروش 02149986000 داخلی 100 یا 200 تماس حاصل فرمایید.

 

انواع لوله گلخانه گالوانیزه

  • لوله گلخانه گالوانیزه سبک
  • لوله گلخانه گالوانیزه کشاورزی
  • لوله گلخانه گالوانیزه صنعتی
  • لوله گلخانه گالوانیزه سنگین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گلخانه ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله گالوانیزه سازه گلخانه ای به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

جهت اطلاع از قیمت روز لوله گلخانه با ما تماس بگیرید

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید