لوله گلخانه ای

لوله گلخانه ی

5/5 - (5 امتیاز)

لوله گلخانه ی

گلخانه محلی برای کشت گیاهان است که به وسیله پوشش‌ های شفاف پوشیده شده‌ است. پوشش گلخانه یاعث ایجاد اثر گلخانه‌ای و محبوس شدن انرژی خورشیدی درون گلخانه می‌گردد. گلخانه‌ ها که از نظر اندازه متغیر می باشند، گیاهان را از سرمای بیش از حد زمستان یا گرمای بیش از حد تابستان حفظ می‌کنند. (لوله گلخانه ای) .

green house pipe لوله گلخانه

گلخانه به انگلیسی Greenhouse یا Glasshouse نامیده میشود . یک گلخانه ( که همچنین خانه شیشه ای نیز نامیده میشود ) ساختار با دیوار و سقف ساخته شده عمدتا از مواد شفاف که مانند شیشه باشند دارد و در آن گیاهان نیاز به شرایط آب و هوایی تنظیم شده و خاصی دارند .

تعریف گلخانه

تعریف علمی گلخانه را میتوان چنین گفت ” گلخانه یک ساختار پوشیده شده است که گیاهان را از شرایط محیطی و بیماری های بالقوه گسترده ای محافظت میکند ، محیط رشد مطلوب گیاه را ایجاد میکند و یک راه حل انعطاف پذیر برای کشت پایدار و کارآمد در تمام طول سال با تغییر شرایط آب و هوایی در فواصل زمانی مختلف ارائه میدهد .
یک گلخانه مدرن از سیستم های کشاورزی محیط زیست کنترل شده ( CEA ) ، سیستم کنترل تولید محیط زیست ( CEPPS ) و سیستم فیتوماتیک استفاده میکند .

بسیاری از گلخانه های شیشه ای تجاری یا گلخانه خانگی ، مجهز به تجهیزات پیشرفته ای برای تولید انواع سبزیجات یا گل های خاص هستند . گلخانه های شیشه ای با تجهیزاتی همانند لوله گلخانه ای ، قوطی گالوانیزه گلخانه ای ، اتصالات گالوانیزه گلخانه ای ، تجهیزات نصب و راه اندازی غربالگری ، گرمایش ، سرمایش خنک کننده ، نورپردازی مناسب گیاه مثل اشعه ماورا بنفش یو وی ساخته و تجهیز میشوند و می توانند به صورت اینترنتی آنلاین توسط یک رایانه کنترل شوند تا شرایط رشد گیاه را بهینه سازند . سپس روش های متفاوتی برای ارزیابی درجه بهینه بودن شرایط گلخانه برای رشد گیاه و میزان میکروآلودگی گلخانه ای ( به عنوان مثال دمای هوا ، فشار بخار و… ) برای کاهش خطر تولید قبل از کشت یک محصول خاص مورد استفاده قرار میگیرد .

 

آهن شهر ارائه دهنده لوله گلخانه ی با برند سپنتا و برند ساوه

با توجه به تغییرات قیمت ، جهت اطلاع از قیمت روز لطفا با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لوله گلخانه سپنتا

شرح کالاسایز نمرهسایز(اینچ)ضخامت (میلیمتر)وزن شاخه 6 متری (کیلو)قیمت هر کیلو (ریال)
لوله گلخانه سپنتا نمره 221.226.5تماس بگیرید
لوله گلخانه سپنتا نمره 2.52.53.428.4تماس بگیرید
لوله گلخانه سپنتا نمره 331210.5تماس بگیرید
لوله گلخانه سپنتا نمره 441.1.4213تماس بگیرید
لوله گلخانه سپنتا نمره 551.1.2215تماس بگیرید
لوله گلخانه سپنتا نمره 6622.523تماس بگیرید
لوله گلخانه سپنتا نمره 772.1.2332تماس بگیرید

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه لیست قیمت لوله گلخانه سپنتا ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

لوله گلخانه از سایزهای ½ الی 6 اینچ تولید می گردد.

لوله از نمره 2 الی نمره 10 تولید می گردد.

ضخامت 2 میلیمتر ، 2.35 میلیمتر و 2.5 میل برای سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر برای ستون ها استفاده می شود.

این محصول در انواع لوله های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی این محصول بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

انواع لوله گلخانه ای:

  • لوله گلخانه سبک
  • لوله گلخانه کشاورزی
  • لوله گلخانه صنعتی
  • لوله گلخانه سنگین

 

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید