لوله گلخانه نمره 5 + خرید لوله گالوانیزه گلخانه ای سایز 5 اینچ - 02149986000 تلفن
لوله گالوانیزه گلخانه ای, لوله گالوانیزه نمره 5, لوله گلخانه ای, محصولات

لوله گلخانه نمره 5 (2/1 1 اینچ)

4.8/5 - (12 امتیاز)

لوله گلخانه نمره 5 (2/1 1 اینچ) Galvanized pipe

استفاده اصلی لوله گالوانیزه برای انتقال آب و گاز در گلخانه می باشد. لوله های آهنی گالوانیزه

لوله گلخانه نمره 5 (2/1 1 اینچ)

امروزه معمولا ساخت گلخانه اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده، زیرا اغلب محصولات را به صورت گلخانه ای در فصول مختلف تولید و روانه بازار می نمایند. سازه های گلخانه ها را معمولا با استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  ایجاد می نمایند.

بهترین قیمت موجود در بازار و ارسال به تمام نقاط تهران و ایران.

این لوله ها  جنس فولاد بوده و سازنده با پوشش دادن سرد و یا گرم از جنس روی، آنها را به اصطلاح گالوانیزه می کنند. لوله گالوانیزه گلخانه ایی معمولا با سایزبندی های مختلفی بین 2/1 اینچ (نمره 2 ) الی 4 اینچ (نمره 10 ) و در اوزان سبک و سنگین تولید می شوند. معمولا لوله های گالوانیزه گرم دارای کیفیت و دوام بسیار مناسب تری نسبت به لوله های گالوانیزه سرد می باشند. بدین ترتیب عمر آنها بسیار بیشتر می باشد.

لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  معمولا در شاخه های شش متری تولید و روانه بازار می شوند. بدین ترتیب می توان به راحتی به مقدار مورد نیاز از این محصول تهیه نمود.

لوله گلخانه ای Greenhouse Pipe آبکاری گرم ، از آنجایی که در دمای بسیار بالا آبکاری و روی بری شده اند عمر مفید بسیار خوبی دارند . به حدی که میتوان از سازه های گلخانه ای که با لوله گلخانه ای آبکاری گرم ساخته شده تا 25 الی 30 سال آینده استفاده نمود . عمر لوله گالوانیزه گلخانه ای گرم به دلیل قلع بری در دمای بالای 400 درجه سانتی گراد بالا است و روند آبکاری آن به این صورت است که این روکش روی زینک Zinc با مولکول های آهن ادغام میشود .

این ادغام مولکولها و این فعالیت شیمیایی باعث ایجاد یک روکش بسیار مقاوم روی آهن میگردد که از زنگ زدن لوله در شرایط مرطوب گلخانه ها جلوگیری میکند .

علاوه بر اینها ، این لوله های گالوانیزه در برابر خوردگی و فرسوده شدن کاملا قوی است . ضمن این که این لوله ها در شاخه های 6 متری تولید و با سنگ فرز بریده میشوند و در سایز لوله گلخانه ای ، با توجه به نقشه ساخت گلخانه در میایند .

چهارده درصد از وزن لوله های گالوانیزه گلخانه ای با ضخامت 2 میلی متر را روکش گالوانیزه آن تشکیل میدهد که برای ایجاد مقاومت بهترین حالت است .

لوله گلخانه نمره 5 (2/1 1 اینچ)

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه گلخانه ای، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود .

لوله گالوانیزه گلخانه ای به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه گلخانه ای، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه گلخانه ای، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

 

جهت تماس با ما

برروی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱۴۴۲۵۴۵۶۵
۰۲۱۴۴۲۵۳۵۶۵
۰۹۱۲۰۴۳۴۵۶۵

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

خانه