لوله گلخانه ای

لوله گالوانیزه گلخانه چیست

4.9/5 - (14 امتیاز)

لوله گالوانیزه گلخانه چیست

به لوله های گالوانیزه ای که در دو نوع آهنی و فولادی ساخته می شود گفته می شود. دلیل این که از لوله های گالوانیزه ای برای ساخت گلخانه نسبت به لوله های سیاه استفاده می کنند پوشش روی موجود بر روی این لوله ها است. پوشش فلز روی بر سطح لوله های گالوانیزه باعث می شود که مقاومت بیشتری نسبت به رطوبت موجود در داخل گلخانه داشته باشد و از خوردگی و پوسیدگی زودرس آن جلوگیری می کند و عمر بیشتری به گلخانه شما می بخشد.

لوله گالوانیزه گلخانه چیست

قیمت روز لوله گالوانیزه گلخانه

شما می توانید برای خرید لوله و اتصالات گلخانه و دریافت لیست قیمت لوله گلخانه ای و قیمت لوله گالوانیزه سبک هم اکنون با مشاوران فروش بخش لوله و اتصالات گلخانه ای  PGCO صحبت کنید.

قیمت لوله گلخانه ای

قیمت لوله گلخانه ای برای ساخت گلخانه خود را می توانید در هر زمان از روز به صورت بروز از PGCO دریافت نمایید. خرید بدون واسطه از مزیت های خرید لوله گالوانیزه گلخانه از PGCO می باشد .

 

لوله گلخانه گالوانیزه از لوله های پر مصرف سازه گلخانهای صنعتی و کشاورزی است,خرید و فروش لوله گالوانیزه گلخانه سبک-گرم-سپنتا-اهواز-اصفهان

 به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گلخانه گالوانیزه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

جهت تماس با ما

برروی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱۴۴۲۵۴۵۶۵
۰۲۱۴۴۲۵۳۵۶۵
۰۹۱۲۰۴۳۴۵۶۵

 

نحوه محاسبه وزن لوله به چه صورت است؟

ضخامت و قطر بیرونی لوله باید بر اساس میلی متر باشد. نحوه محاسبه وزن لوله از طریق فرمول زیر است: قطر لوله به میلی متر * ضخامت * 0.147

روند خرید لوله گلخانه از آهن شهر چگونه است؟

شما میتوانید لوله مورد نظر را انتخاب و با کارشنان فروش 02149986000 داخلی 100 یا 200 تماس حاصل فرمایید.

لوله گلخانه

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید