لوله گالوانیزه نمره 5, لوله گلخانه ای

لوله گالوانیزه نمره 5

5/5 - (7 امتیاز)

لوله گالوانیزه نمره 5
Gavanized pipe 1-1/2”

لوله گالوانیزه نمره 5 از انواع لوله های پر مصرف در صنایع گلخانه سازی و سازه های گلخانه و همچنین در فنس کشی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

لوله گالوانیزه نمره 5

 

نحوه تولید لوله گالوانیزه نمره 5 بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی معین بصورت لوله گالوانیزه و با مقدار پوشش حداقل 70 میکرون آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد.

لوله گالوانیزه نمره 5 در طول ها 3 و 6 متری قابل ارائه می باشد و در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله های گالوانیزه نمره 5 بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

لوله گالوانیزه نمره 5 فنس کشی
لوله گالوانیزه نمره 5 سبک
لوله گالوانیزه نمره 5 سنگین
لوله گالوانیزه نمره 5 پایه فنس

 

 

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله های گالوانیزه نمره 5، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . لوله گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولید لوله های گالوانیزه نمره 5 ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.
به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گالوانیزه نمره 5، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

جهت تماس با ما

برروی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱۴۴۲۵۴۵۶۵
۰۲۱۴۴۲۵۳۵۶۵
۰۹۱۲۰۴۳۴۵۶۵

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید