لوله گالوانیزه رضا ⏪ خرید لوله گالوانیزه رضا
وبلاگ

لوله گالوانیزه رضا

5/5 - (1 امتیاز)

لوله گالوانیزه رضا

تولید شده از ورق گالوانیزه برای ساخت گلخانه های صنعتی، سازندگان دستگاه های خوراک دام و طیور بصورت لبه دار (تاجدار) و پانج شده، کانال های عبورسیم برق (کاندوئیت)، سازه های فلزی و غیره

لوله گالوانیزه رضا

شرکت پوشش لوله رضا از چندین سال پیش فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله های دقیق و پروفیل های فولادی آغاز نموده و در حال حاضر به یکی از کارخانجات معتبر در این حوزه تبدیل گشته است. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب به دانش روز تولید لوله درزدار دست یافته است و از این رو کام بزرگی در پیشرفت کارخانجات لوله سازی برداشته و از پیشروان تولید لوله فولادی در کشور محسوب می گردد. شرکت لوله و پروفیل رضا را می توان تنها تولیدکننده لوله های پوشش دار آلومینایز و گالوانیزه در ایران به شمار آورد. لوله های آلومینایز تولیدی برای ساخت اگزوز در صنعت خودروسازی و لوله گالوانیزه در گلخانه های صنعتی و دستگاه های خوراک دام و طیور و کانال های عبور سیم برق مورد استفاده قرار می گیرد. این کارخانه با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از دستگاه های کشور ایتالیا و سوئیس، محصولاتی با کیفیت و مرغوبیت بالا تولید نموده و موفق به کسب جایزه بین المللی کیفیت از اسپانیا گشته است. لوله های تولیدی این مجموعه با توانایی پلیسه گیری داخل و اسپری روی درزجوش و در طول های مختلف تا 12 متر ساخته شده و روانه بازار مصرف می گردد.

شرکت لوله و پروفیل رضا تولیدکننده پوشش دار آلومینایز

شرکت لوله و پروفیل رضا را می توان تنها تولیدکننده لوله های پوشش دار آلومینایز و گالوانیزه در ایران به شمار آورد. لوله های آلومینایز تولیدی برای ساخت اگزوز در ...

مزایای لوله گالوانیزه گلخانه تولیدشده پوشش دار آلومینایز

• قیمت ارزان
• تشکیل لایه محافظتی باضخامت بالا
• افزایش طول عمر سازه گلخانه
• مقاومت بالا در برابر رطوبت، خوردگی و زنگ‌زدگی
• مقاومت بالا در برابر آسیب و خراش در هنگام حمل‌ونقل و جابجایی
• ایجاد پوشش یکنواخت برای قطعات با شکل‌های متفاوت

این لوله ها تولید شده از ورق گالوانیزه می باشند، مهمترین مشخصه این لوله ها دارا بودن ضخامت زیر ۲ میل و وزن سبک آن هاست.پوشش گالوانیزه در این لوله ها نهایتا تا ۲۰ میکرون بوده و با توانایی پلـیسه گیری داخل و اسپری روی درز جوش در طول های مختلف تا ۱۲ متر تولید می گردند.
به علت اینکه این لوله ها گالوانیزه سرد می باشند باعث شده خیلی مناسب مناطق مرطوب و شرجی و یا مکان هایی که در معرض مستقیم رطوبت هستند ، نباشد .

بهترین قیمت پروفیل موجود در بازار و ارسال به تمام نقاط تهران و ایران.

📌 مطالب پیشنهادی :

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

خانه