لوله داربستی + قیمت لوله داربستی 02149986000 استعلام قیمت لوله داربستی
وبلاگ

لوله داربستی

4.5/5 - (2 امتیاز)

از متداول ترین و پرکاربرد ترین  لوله ها در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمانی لوله داربستی است که در سایزهای مختلفی تولید می شود. لوله داربستی که به عنوان یک سازه فلزی شناخته می شود با به هم پیوستن با لوله های همسان خود امکان دسترسی افراد به ارتفاعات بلند و ناممکن را آسان می سازد.

لوله داربستی

به دلیل پیشرفت فناوری های ساختمانی و افزایش وسعت سازه های بلند مرتبه از یک سو و عدم دسترسی افراد به ارتفاعات به منظور ساخت بناهای بلندتر باعث شد تا وجود لوله های کاربردی و با کیفیت به نام لوله داربستی بیشتر احساس شود.

لوله داربستی مرغوب و با کیفیت به طور عمده از جنس ورق سیاه نورد ساخته می شود و معمولاً در انواع درزدار، فولادی، گالوانیزه و بدون درز راهی بازار می گردد.

اما آنچه ما را درباره این لوله صنعتی مستلزم به دانستن می کند این است که در بازارهای مختلف به ویژه بازار بزرگ آهن آلات، آن را بیشتر با نام لوله ۵ می شناسند.

لیست چند شرکت بزرگ تولید کننده لوله داربستی ذکر شده است :

لوله داربستی گروه سپاهان اصفهان

  • لوله داربست جهان پروفیل پارس
  • لوله داربست صدرا تهران
  • لوله داربست فولاد اصفهان
  • لوله داربست نورد صابری
  • لوله داربست نورد و لوله یاران
  • لوله داربست نورد و لوله کیهان
  • لوله داربست تولیدی کچو

آشنایی با انواع لوله داربستی

لوله داربستی یا همان لوله های صنعتی به طور کلی به دو نوع چوبی و فلزی تقسیم بندی می شوند که همان طور در بالا هم به آن اشاره شد رایج ترین آن نوع فلزی می باشد که علاوه بر استفاده از آن برای دسترسی به ارتفاعات بلند به عنوان تکیه گاه برای تعمیرات بخش های دیگر ساختمان هم به کار برده می شود.

با توجه به اهمیتی که این ابزار در صنعت ساختمان سازی دارد ساخت انواع آن بایستی با مهارت و دقت فراوان همراه باشد. چرا که در صورت فروریختن یا بر هم خوردن نظم آن در یک فضای ساخت و ساز ممکن است خطراتی همچون تلفات جانی، آسیب های شدید جسمی و… را برای کاربرانش به دنبال داشته باشد.

در حالت کلی لوله داربستی دارای یک سری اجزا تشکیل دهنده می باشد که آن را از لحاظ کاربرد، نوع اتصالات و… به انواع مختلفی تقسیم بندی می کنند. نکته حائز اهمیت درباره این لوله صنعتی این است که چون انواع گوناگون آن برای عبور و جریان سیالات در اماکن گوناگون استفاده نمی شود لذا به هنگام ساخت آن نیازی به تست و آزمایش گاز و آب از سوی کارشناسان و تکنسین های دنیای آهن آلات نیست. تنها توجه به انتخاب لوله مناسب و استاندارد برای فضای مورد نظر کافی می باشد.

بهترین قیمت موجود در بازار و ارسال به تمام نقاط تهران و ایران.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

خانه