قیمت لوله گلخانه ای + خرید لوله گلخانه ای بهترین قیمت 02149986000 داخلی 100 استعلام
لوله گلخانه ای

قیمت لوله گلخانه ای

4.5/5 - (8 امتیاز)

قیمت لوله گلخانه ای

لوله گلخانه گالوانیزه از انواع لوله های پر مصرف در صنایع سازه گلخانه های صنعتی و کشاورزی بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله مانیسمان(سیملس)و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

لوله گالوانیزه در ساخت گلخانه به همراه لیست قیمت : چند نوع لوله در صنعت داریم که  نوع ساختاری که دارند با یکدیگر متفاوتند.

انواع لوله گلخانه ای

لوله های گالوانیزه گلخانه از جنس فولاد هستند که با روش گالوانیزاسیون گرم یا سرد گالوانیزه می شوند. با این عملیات لوله های فولادی در مقابل خوردگی و زند زدگی مقاوم تر می شوند و طول عمر آن ها نیز افزایش می یابد.

لوله گلخانه تولید شده به روش گالوانیزاسیون سرد

در این روش لوله های گلخانه ، به روش الکترولیز با فلز روی پوشش داده می شوند. در نتیجه ضخامت روی بر سطح این لوله ها کمتر بوده (بین ۸ الی ۱۲ میکرون) و به همین دلیل دوام آن ها نیز نسبت به گالوانیزه گرم کم تر است. است. لوله های گلخانه ای که به روش گالوانیزه سرد گالوانیزه شده اند در شرایط عادی و معمولی نهایتا ۲ تا۶ سال عمر میکنند.

بهترین قیمت موجود در بازار و ارسال به تمام نقاط تهران و ایران.

لوله گلخانه تولید شده به روش گالوانیزاسیون گرم

در این روش لوله های فولادی را در شرایطی با دمای بالاتر (حدود ۴۴۰ درجه سانتی گراد) گالوانیزه می کنند. در نتیجه ضخامت روی بر سطح آن ها بیشتر است (حدود ۴۰ تا ۸۰ میکرون). به همین دلیل پایداری و طول عمر لوله هایی که به روش گالوانیزاسیوم گرم گالوانیزه می شوند بیشتر است.

و در نهایت استفاده از سازه های فولادی آبکاری شده به روش گرم برای گلخانه ها بسیار مناسب تر است.

ورق های فلزی را به دو روش گالوانیزه می کنند :

  • ابتدا ورق مورد نظر را گالوانیزه کرده و سپف آن را با رول فرم به لوله تبدیل می کنند.
  • ورق مورد نظر را به لوله تبدیل کرده و بعد آن را گالوانیزه می کنند.

 

به دلیل نوسانات قیمت برای تایید موجودی و قیمت توصیه می شود که حتما قبل از تایید خرید با ما تماس بگیرند:

 

ارائه دهنده لوله گلخانه

امروزه معمولا ساخت گلخانه اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده، زیرا اغلب محصولات را به صورت گلخانه ای در فصول مختلف تولید و روانه بازار می نمایند.

سازه های گلخانه ها را معمولا با استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  ایجاد می نمایند.

این لوله ها از  جنس فولاد بوده و  با پوشش دادن سرد و یا گرم از جنس روی، آنها را به اصطلاح گالوانیزه می کنند.

لوله گالوانیزه گلخانه ایی معمولا با سایزبندی های مختلفی بین 2/1 اینچ (نمره 2 ) الی 4 اینچ (نمره 10 ) و در اوزان سبک و سنگین تولید می شوند.

معمولا لوله های گالوانیزه گرم دارای کیفیت و دوام بسیار مناسب تری نسبت به لوله های گالوانیزه سرد می باشند. بدین ترتیب عمر آنها بسیار بیشتر می باشد.

لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  معمولا در شاخه های شش متری تولید و روانه بازار می شوند. البته امکان تولید در متراژهای دیخواه مشتری نیز امکان پذیر است.

 به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گلخانه گالوانیزه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

 

جهت تماس با ما

برروی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱۴۴۲۵۴۵۶۵
۰۲۱۴۴۲۵۳۵۶۵
۰۹۱۲۰۴۳۴۵۶۵

روش تولید لوله گلخانه به روش گالوانیزاسیون گرم چگونه است؟

در این روش لوله های فولادی را در شرایطی با دمای بالاتر (حدود ۴۴۰ درجه سانتی گراد) گالوانیزه می کنند. در نتیجه ضخامت روی بر سطح آن ها بیشتر است (حدود ۴۰ تا ۸۰ میکرون). به همین دلیل پایداری و طول عمر لوله هایی که به روش گالوانیزاسیوم گرم گالوانیزه می شوند بیشتر است.

روند خرید لوله گلخانه از آهن شهر چگونه است؟

شما میتوانید لوله مورد نظر را انتخاب و با کارشنان فروش 02149986000 داخلی 100 یا 200 تماس حاصل فرمایید.

لوله گلخانه ای چیست؟

لوله های گلخانه ای نوعی ساختار گلخانه ای هستند. آنها بر روی زمین ساخته شده اند و به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانند وارد آن شوند. ساخت آنها کاربردی و اقتصادی است. چنین لوله هایی معمولا از آلیاژ فولاد گالوانیزه و در ابعاد و قطرهای مختلف تولید می شوند.

 

 

 

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

خانه