دانستنیهای لوله گلخانه ای

لوله گلخانه گالوانیزه از لوله های پر مصرف سازه گلخانهای صنعتی و کشاورزی است,سپنتا-اهواز-اصفهان درآهن تک.

امروزه معمولا ساخت گلخانه اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده، زیرا اغلب محصولات را به صورت گلخانه ای در فصول مختلف تولید و روانه بازار می نمایند.

لوله گلخانه (Greenhouse pipe) چیست؟
به لوله های گالوانیزه ای که در دو نوع آهنی و فولادی ساخته می شود گفته می شود. دلیل این که از لوله های گالوانیزه ای برای ساخت گلخانه نسبت به لوله های سیاه استفاده می کنند پوشش روی موجود بر روی این لوله ها است. پوشش فلز روی بر سطح لوله های گالوانیزه باعث می شود که مقاومت بیشتری نسبت به رطوبت موجود در داخل گلخانه داشته باشد و از خوردگی و پوسیدگی زودرس آن جلوگیری می کند و عمر بیشتری به گلخانه شما می بخشد.

سازه های گلخانه ها را معمولا با استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  ایجاد می نمایند. این لوله ها  جنس فولاد بوده و سازنده با پوشش دادن سرد و یا گرم از جنس روی، آنها را به اصطلاح گالوانیزه می کنند. لوله گالوانیزه گلخانه ایی معمولا با سایزبندی های مختلفی بین 2/1 اینچ (نمره 2 ) الی 4 اینچ (نمره 10 ) و در اوزان سبک و سنگین تولید می شوند. معمولا لوله های گالوانیزه گرم دارای کیفیت و دوام بسیار مناسب تری نسبت به لوله های گالوانیزه سرد می باشند. بدین ترتیب عمر آنها بسیار بیشتر می باشد.

لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  معمولا در شاخه های شش متری تولید و روانه بازار می شوند. بدین ترتیب می توان به راحتی به مقدار مورد نیاز از این محصول تهیه نمود.

 

مزایای لوله گالوانیزه گلخانه ای

لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد. یکی از بهترین مزایایی که لوله های گالوانیزه داشته، روکش روی آنها می باشد. زیرا روکش روی می تواند عمر این لوله ها را بسیار بیشتر نماید. معمولا لوله گلخانه ای PGCO به خاطر روکش روی که داشته، دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند. این موضوع باعث می شود که سال ها بتوان از این لوله بدون اینکه معیوب شوند، استفاده نمود. این موضوع هزینه های گلخانه را تا حدودی کاهش می دهد.

بدین ترتیب معمولا از لوله گالوانیزه PGCO در احداث گلخانه های مختلف استفاده می شود. آبکاری لوله های گالوانیزه به صورت گرم نیز امکان پذیر می باشد.

 

جهت خرید لوله گالوانیزه با شماره تلفن تلفن 49986000 داخلی 100 تماس بگیرید

02149986000