لوله گالوانیزه گلخانه ای قیمت لوله گلخانه ای و توضیحات در مورد لوله گالوانیزه گلخانه ای
لوله گلخانه ای

توضیحاتی لوله گالوانیزه گلخانه ای

4.6/5 - (10 امتیاز)

توضیحاتی لوله گالوانیزه گلخانه ای

امروزه معمولا ساخت گلخانه اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده، زیرا اغلب محصولات را به صورت گلخانه ای در فصول مختلف تولید و روانه بازار می نمایند و همچنین وام های مناسبی که دولت در اختیار کشاورزان عزیز قرار می دهد موجب شده که اقبال عمومی بیشتری دز زمینه احداث گلخانه ها صورت گیرد در این بین قسمت بسیار مهم گلخانه احداث سازه آن می باشد . ( توضیحاتی لوله گالوانیزه گلخانه ای )

سازه های گلخانه

سازه های گلخانه ها را معمولا با استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO ایجاد می نمایند. این لوله ها از جنس فولاد بوده و با پوشش دادن سرد و یا گرم از جنس روی، آنها را به اصطلاح گالوانیزه می کنند. لوله گالوانیزه گلخانه ایی معمولا با سایزبندی های مختلفی بین 2/1 اینچ (نمره 2 ) الی 4 اینچ (نمره 10 ) و در اوزان سبک و سنگین تولید می شوند. معمولا لوله های گالوانیزه گرم دارای کیفیت و دوام بسیار مناسب تری نسبت به لوله های گالوانیزه سرد می باشند، بدین ترتیب عمر و دوام آنها بسیار بیشتر می باشد. لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO معمولا در شاخه های شش متری تولید و روانه بازار می شوند. البته امکان تولید در متراژهای دلخواه مشتری نیز امکان پذیر است.

بهترین قیمت موجود در بازار و ارسال به تمام نقاط تهران و ایران.

از مزایای لوله گلخانه PGCO می توان به موارد زیر اشاره کرد :

• لوله های گلخانه PGCO همگی با دستگاههای مخصوص تاب گیری شده و فاقد قوس و تاب می باشد .
• کنترل کیفیت دقیق که لوله ها کمرجوش، کوتاه و بلند ، درز باز کرده و در کل عیب ظاهری نداشته باشد .
• پوشش گالوانیزه گرم عمقی داغ حداقل 70 میکرون
• به علت پوشش دهی با دستگاه تمام اتوماتیک باعث می شود وزن این لوله ها بسیار نزدیک به وزن استاندارد باشد که خود باعث کاهش هزینه در خرید لوله های گلخانه می شود .
• بسته بندی استاندارد که باعث می شود به لوله ها در طول مسیر آسیب نرسد و تخلیه کالا را در محل خریدار بسیار ساده تر می کند .
• ارسال بار با کمترین قیمت به سراسر ایران به علت دارا بودن ماشین های سنگین.
گلخانه
گلخانه به انگلیسی Greenhouse یا Glasshouse نامیده میشود . یک گلخانه ( که همچنین خانه شیشه ای نیز نامیده میشود ) ساختار با دیوار و سقف ساخته شده عمدتا از مواد شفاف که مانند شیشه باشند دارد و در آن گیاهان نیاز به شرایط آب و هوایی تنظیم شده و خاصی دارند . تعریف علمی گلخانه را میتوان چنین گفت ” گلخانه یک ساختار پوشیده شده است که گیاهان را از شرایط محیطی و بیماری های بالقوه گسترده ای محافظت میکند ، محیط رشد مطلوب گیاه را ایجاد میکند و یک راه حل انعطاف پذیر برای کشت پایدار و کارآمد در تمام طول سال با تغییر شرایط آب و هوایی در فواصل زمانی مختلف ارائه میدهد .
گلخانه مدرن
یک گلخانه مدرن از سیستم های کشاورزی محیط زیست کنترل شده ( CEA ) ، سیستم کنترل تولید محیط زیست ( CEPPS ) و سیستم فیتوماتیک استفاده میکند .

بسیاری از گلخانه های شیشه ای تجاری یا گلخانه خانگی ، مجهز به تجهیزات پیشرفته ای برای تولید انواع سبزیجات یا گل های خاص هستند . گلخانه های شیشه ای با تجهیزاتی همانند لوله گلخانه ای ، قوطی گالوانیزه گلخانه ای ، اتصالات گالوانیزه گلخانه ای ، تجهیزات نصب و راه اندازی غربالگری ، گرمایش ، سرمایش خنک کننده ، نورپردازی مناسب گیاه مثل اشعه ماورا بنفش یو وی ساخته و تجهیز میشوند و میتوانند به صورت اینترنتی آنلاین توسط یک رایانه کنترل شوند تا شرایط رشد گیاه را بهینه سازند . سپس روش های متفاوتی برای ارزیابی درجه بهینه بودن شرایط گلخانه برای رشد گیاه و میزان میکروآلودگی گلخانه ای ( به عنوان مثال دمای هوا ، فشار بخار و… ) برای کاهش خطر تولید قبل از کشت یک محصول خاص مورد استفاده قرار میگیرد .

 

انواع لوله گلخانه ای

به دلیل نوسانات قیمت برای تایید موجودی و قیمت توصیه می شود که حتما قبل از تایید خرید با ما تماس بگیرند:

 

ارائه دهنده لوله گلخانه

امروزه معمولا ساخت گلخانه اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده، زیرا اغلب محصولات را به صورت گلخانه ای در فصول مختلف تولید و روانه بازار می نمایند.

سازه های گلخانه ها را معمولا با استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  ایجاد می نمایند.

این لوله ها از  جنس فولاد بوده و  با پوشش دادن سرد و یا گرم از جنس روی، آنها را به اصطلاح گالوانیزه می کنند.

لوله گالوانیزه گلخانه ایی معمولا با سایزبندی های مختلفی بین 2/1 اینچ (نمره 2 ) الی 4 اینچ (نمره 10 ) و در اوزان سبک و سنگین تولید می شوند.

معمولا لوله های گالوانیزه گرم دارای کیفیت و دوام بسیار مناسب تری نسبت به لوله های گالوانیزه سرد می باشند. بدین ترتیب عمر آنها بسیار بیشتر می باشد.

لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  معمولا در شاخه های شش متری تولید و روانه بازار می شوند. البته امکان تولید در متراژهای دیخواه مشتری نیز امکان پذیر است.

 به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گلخانه گالوانیزه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

جهت تماس با ما

برروی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱۴۴۲۵۴۵۶۵
۰۲۱۴۴۲۵۳۵۶۵
۰۹۱۲۰۴۳۴۵۶۵

 

مطالب مرتبط »

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

خانه