ارائه دهنده لوله گلخانه + خرید لوله گالوانیزه گلخانه ای با بهترین قمیت 02149986000
لوله گالوانیزه گلخانه ای, لوله گلخانه ای, محصولات

ارائه دهنده لوله گلخانه

5/5 - (12 امتیاز)

ارائه دهنده لوله گلخانه

امروزه معمولا ساخت گلخانه اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده، زیرا اغلب محصولات را به صورت گلخانه ای در فصول مختلف تولید و روانه بازار می نمایند.

ارائه دهنده لوله گلخانه

سازه های گلخانه ها را معمولا با استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  ایجاد می نمایند.

این لوله ها از  جنس فولاد بوده و  با پوشش دادن سرد و یا گرم از جنس روی، آنها را به اصطلاح گالوانیزه می کنند.

لوله گالوانیزه گلخانه ایی معمولا با سایزبندی های مختلفی بین 2/1 اینچ (نمره 2 ) الی 4 اینچ (نمره 10 ) و در اوزان سبک و سنگین تولید می شوند. معمولا لوله های گالوانیزه گرم دارای کیفیت و دوام بسیار مناسب تری نسبت به لوله های گالوانیزه سرد می باشند. بدین ترتیب عمر آنها بسیار بیشتر می باشد.

لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  معمولا در شاخه های شش متری تولید و روانه بازار می شوند. البته امکان تولید در متراژهای دیخواه مشتری نیز امکان پذیر است.

 

بهترین قیمت موجود در بازار و ارسال به تمام نقاط تهران و ایران.

لوله های گالوانیزه چیست

اینها لوله های آهنی هستند که معمولاً با یک لایه محافظ روی پوشانده می شوند. با گذشت زمان ، روی از لوله ها می شود که منجر به ایجاد خوردگی در دیواره های داخلی می شود. فرسایش روی همچنین منجر به تجمع سرب می شود. خوردگی و تجمع سرب منجر به کاهش فشار آب و پایین آمدن کیفیت آب می شود.

سرب زمانی متداول ترین فلزی بود که برای ساخت لوله برای انتقال آب استفاده می شد. تا سال ۱۹۰۰ ، بیش از ۷۰ درصد از شهرهای بزرگ از لوله های مستقر در سرب در سیستم های آب آشامیدنی شهری استفاده می کردند. پس از افزایش فشار برای مهار مسمومیت با سرب ، سازندگان شروع به جستجوی جایگزین برای لوله های سرب کردند. در دهه ۱۹۶۰ ، لوله گالوانیزه جایگزین سرب به عنوان بلوک ساختمان انتخاب برای لوله کشی شد.

لوله ها از جمله لوله گالوانیزه , سرب و مس هنگام ساخت خانه یا ساختمان نقش اساسی دارند. از آنها برای انتقال مایعات استفاده می شود.  با این حال ، لوله های سرب با مشکلات بیماری و مرگ و میر نوزادان ارتباط داشتند ، بنابراین آنها با لوله های مسی و گالوانیزه جایگزین شدند. لوله گالوانیزه لوله هایی از پیش تولید شده با روکش روی هستند که باعث شده آنها از لوله های فولادی و آهن قدیمی پیشرفته تر و بهینه تر شوند. این حدود ۴۰-۵۰ سال طول می کشد.

ارائه دهنده لوله گلخانه

لوله گالوانیزه

امروزه خانه های قدیمی هنوز این لوله ها را نگه می دارند. از طرف دیگر ، لوله های مس هنوز در کشورهای بزرگتر حضور چشمگیری دارند. اما هنگامی که یک لوله گالوانیزه شروع به خوردگی می کند ، نتایج ناسالم زیادی به همراه می آورد. علائم خوردگی شامل طعم بد آب شیر ، طعم تا حدودی فلزی و تغییر رنگ آب مانند مایل به زرد ، قرمز و قهوه ای است. علاوه بر این ، منبع آب ضعیف نیز تجربه خواهد شد زیرا رسوبات می توانند این لوله ها را مسدود کنند.

این نتایج ناسالم و موارد دیگر می تواند در آینده بیماری ها و مشکلاتی را برای خانواده به همراه داشته باشد. قبل از خرید ، ابتدا تحقیقات لازم را در مورد نوع لوله ای انجام دهید که در ساختمان شما مناسب است

لوله گالوانیزه گلخانه ای در شاخه های شش متری تولید میشود

ارائه دهنده لوله گلخانه

لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد. یکی از بهترین مزایایی که لوله های گالوانیزه داشته، روکش گالوانیزه آنها می باشد. زیرا روکش روی می تواند عمر این لوله ها را بسیار بیشتر نماید. معمولا لوله گلخانه ای PGCO به خاطر روکش روی که داشته، دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند. این موضوع باعث می شود که سال ها بتوان از این لوله بدون اینکه معیوب شوند، استفاده نمود.

این موضوع هزینه های گلخانه را تا حدودی کاهش می دهد. بدین ترتیب معمولا از لوله گالوانیزه PGCO در احداث گلخانه های مختلف استفاده می شود. آبکاری لوله های گالوانیزه به صورت گرم نیز امکان پذیر می باشد. آبکاری گرم می تواند کیفیت این لوله ها را افزایش دهد. بدین ترتیب مصرف کننده از این لوله رضایت بسیار بیشتری خواهد داشت.

موجود بودن انواع اتصالات برای لوله گالوانیزه گلخانه ای نیز می تواند یکی از مزایای این محصولات به شمار برود. زیرا باعث راحتی و سرعت در نصب این لوله ها برای احداث یک گلخانه نیز می شود. بدین ترتیب استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه PGCO از نظر اقتصادی نیز می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

 

 به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله های گلخانه گالوانیزه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

جهت تماس با ما

برروی شماره ها کلیک کنید

۰۲۱۴۴۲۵۴۵۶۵
۰۲۱۴۴۲۵۳۵۶۵
۰۹۱۲۰۴۳۴۵۶۵

  قیمت روز لوله گالوانیزه؛ قیمت لوله گالوانیزه گلخانه ای، تست آب و صنعتی در ضخامت های مختلف، قیمت لوله سپنتا 🔖

 

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

خانه